Lista firme

CONREP S.R.L.

MUN. BRAŞOV JUD. BRAŞOV

DenumireCONREP S.R.L.
CUI1093261
CIFRO1093261
Nr. Reg. Com.J08/1055/1991
JudetJUD. BRAŞOV
Localitate MUN. BRAŞOV
StradaSTR. MORII, NR.79
Cod postal500063
Telefon0268408183
Stare la 08 Jun 2022INREGISTRAT din data 26.11.1992
CaenComert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate
An2021202020192018
Numar mediu de salariati60616767
Info financiareRONRONRONRON
Pierdere neta
Profit net3,630,0793,011,2253,923,7022,476,433
Pierdere bruta
Profit brut4,289,8073,495,9604,580,6553,146,442
CHELTUIELI TOTALE44,789,11638,155,25742,909,54541,835,171
VENITURI TOTALE49,078,92341,651,21747,490,20044,981,613
Cifra de afaceri neta49,002,58441,347,98747,378,93643,651,166
Patrimoniul regiei
Capital subscris varsat150,000150,000150,000150,000
CAPITALURI - TOTAL31,955,60632,404,47430,193,25027,269,547
PROVIZIOANE16,986
VENITURI IN AVANS8,33418,33428,333
DATORII8,948,3344,753,5294,127,9523,667,561
CHELTUIELI IN AVANS59,84736,28333,97322,501
Casa si conturi la banci9,864,4787,995,6905,457,9112,360,732
Creante3,266,7512,749,6263,459,2252,889,677
Stocuri10,628,3679,275,3487,683,3638,527,524
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL23,759,59620,020,66416,600,49913,777,933
ACTIVE IMOBILIZATE -TOTAL17,084,49717,126,37617,705,06417,165,007